+38 098 383-2-383; +38 044 383-2-383; epluse@stl-grupp.com

Звіти

Звіти
0.0/5 rating (0 votes)
Опис

Історія E + E йде рука об руку з розробкою високоточних вологомірів для промислових застосувань. Основою є стійкий, постійний основний розвиток в області сенсорної тонко-плівкової технології. Ступінь, в якій вологість відіграє певну роль у будь-якому виробничому процесі, може відрізнятися, але у багатьох випадках дуже важливо, що вона, як мінімум, контролюється.

application report 1Сушіння технічної кераміки

Моніторинг та контроль сушіння є дуже важливим етапом у виробничому процесі технічної кераміки. Щоб досягти оптимальної якості продукту, в процесі сушіння контролюється як температура, так і вологість.

pdfСушіння технічної кераміки601.94 КБ

application report 2Вимірювання вологості в доменному газі

Вимірювання абсолютної вологості в доменному газі необхідне для визначення його теплотворної здатності для подальшого використання. Доменний газ є побічним продуктом доменних печей і виробляється шляхом скорочення залізної руди до металевого заліза.

pdfВимірювання вологості в доменному газі 66.99 КБ

application report 3Процес сушіння при виготовлені паперу

Папір та паперові продукти, такі як картон, виготовляються в кілька етапів на паперових машинах. Основними етапами процесу є формування, пресування та сушіння.

pdfПроцес сушіння при виготовлені паперу55.54 КБ

application report 4Моніторинг масла в паперовій промисловості

Одна з найсучасніших і ефективних систем для виробництва друкованого паперу підтримується високою точністю вимірювань від E + E Elektronik.

pdfМоніторинг масла в паперовій промисловості1.41 МБ

application report 5Вибухозахищене вимірювання вологості

Виробництво та зберігання хімічних речовин зазвичай є чутливою, а іноді і небезпечною роботою. Відповідно, безпечне поводження з великою кількістю цих речовин вимагає особливої обережності.

pdfВибухозахищене вимірювання вологості1.72 МБ

Поділитися

Наші контакти

  • +38 044 383 2 383
  • +38 098 383 2 383
 
epluse@stl-grupp.com